Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji.
POBIERZ
Kontakt Strona główna Strona wysokokontrastowa
Projekt Spółdzielnia - Aktualności
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko Gmiinego Ośrodka Pomocy Społecznej
Fundusz Europejski
Unia Europejska

Już po raz drugi Klub Seniora gościł pracowników regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Kielc. W dniu 26 czerwca przeprowadzona została akcja honorowego oddawania krwi pod hasłem „Krew darem życia”. Każdy chętny mógł tego dnia podarować krew będąc świadomy, że jego dar może uratować życie drugiemu człowiekowi. Krew oddawali ludzie w różnym wieku, zarówno osoby będące honorowymi członkami PCK jak i również osoby, które podjęły pierwszy raz taką decyzję w swoim życiu. Wszystkie osoby oddające krew, mogły między innymi ustalić sobie grupę krwi i zrobić bieżące badania krwi. Cieszy fakt, że dużo osób oddających krew to osoby młode, które wyrażały chęć systematycznego dzielenia się swoim „darem” z innymi ludźmi.

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej w prowadzonym rozpoznaniu cenowym na przeprowadzenie warsztatów rozwijających kompetencje cyfrowe dla 40UP w ramach realizacji projektu "Aktywni seniorzy w Busku-Zdroju"

Zaproszenie wraz z załącznikami [ pdf ].

[2020-06-18] Załącznik 2 - wykaz osób [ pdf ].

[2020-07-02] Informacja o wynikach [ pdf ]

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej w prowadzonym rozpoznaniu cenowym na zakup i dostawę lodówki na potrzeby uczestników projektu "Aktywna integracja szansą na sukces osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością w Busku-Zdroju"

Zaproszenie wraz z załącznikami [ pdf ].

[2020-06-15] Informacja o wynikach [pdf]

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej w prowadzonym rozpoznaniu cenowym na przeprowadzenie warsztatów z rękodzieła artystycznego w ramach projektu "Aktywna integracja szansą na sukces osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością w Busku-Zdroju"

Zaproszenie wraz z załącznikami [ pdf ].

[2020-06-15] Informacja o wynikach [pdf]

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej w prowadzonym rozpoznaniu cenowym na zorganizowanie jednodniowego wyjazdu integracyjno krajoznawczego w ramach realizacji projektu pn. "Rodzina Wspólna Troska"

Zaproszenie wraz z załącznikami [pdf]

[2020-02-27] Informacja o wynikach [pdf]

W ramach realizacji projektu konkursowego pn. „Rodzina Wspólna Troska” współfinansowanego w ramach RPO Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020 EFS, przeprowadzono warsztaty florystyczne na których uczestnicy projektu w tym osoby niepełnosprawne miały możliwość przygotować stroiki okolicznościowe. Warsztaty miały charakter teoretyczny i praktyczny. Podczas warsztatów uczestnicy zapoznali się z najnowszymi trendami tworzenia kompozycji bożonarodzeniowych oraz okolicznościowych. Warsztaty poprowadziła doświadczona pasjonatka kwiatów i kompozycji roślinnych, florystyka Pani Sylwia Lichwała. Każdy uczestnik mógł spróbować własnych sił w ułożeniu samodzielnie kompozycji oraz spróbować różnych form dekorowania. Warsztaty umożliwiły osobom nie tylko nabycie zupełnie nowych umiejętności, ale również zintegrowanie się z pozostałymi uczestnikami projektu.