24 czerwca na placu przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Busku-Zdroju, odbył się festyn pod nazwą “Bądźmy Razem”.
Zaproszeni goście w osobach Wiceburmistrz Pan Michał Maroński, Komendant Hufca ZHP Busko-Zdrój hm Adam Gadawski oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Anna Kania dokonali uroczystego otwarcia festynu obdarowując dzieci słodyczami życząc cudownej zabawy oraz bezpiecznych I wspaniałych przygód wakacyjnych.
Pomimo, ze tego dnia słońce nie szczędziło swoich promyków, to nie zabrakło dzieciaków spragnionych zabawy, zwłaszcza, że w role animatorów wcielili się harcerze, którzy bardzo aktywnie uczestniczą w naszych przedsięwzięciach.
Pokaz Ratownictwa Medycznego, pokaz Kung Fu w wykonaniu Witka Kłuskiewicza, konkursy z nagrodami, tańce integracyjne, dmuchane zjeżdżalnie, suchy basen dla maluchów, wszystko to sprawiło, że zabawa była przednia.
Nie zabrakło naszych przyjaciół z Powiatowej Straży Pożarnej oraz dzielnicowego z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju, którym składamy gorące podziękowania.
Wszyscy bez wyjatku świetnie się bawili.
Efektem specjalnym na koniec festynu był deszcz, który pożegnał uczestników zabawy.
Do zobaczenia wkrótce.
Odliczamy dni do następnego spotkania.