Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji.
POBIERZ
Kontakt Strona główna Strona wysokokontrastowa
Projekt Spółdzielnia - Aktualności
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko Gmiinego Ośrodka Pomocy Społecznej
Fundusz Europejski
Unia Europejska

Informacja - pomoc społeczna

wniosek o przyznanie pomocy

zobowiązanie 

 

Pracownicy socjalni przymują interesantów w pokojach : 2,5,13,15,16,22,24

Rejony opiekuńcze pracowników socjalnych:

 

Pokój nr 2 -tel. 41 370 51 37:

ŚCIUBISZ ELŻBIETA

os. Sikorskiego bloki: 4,20,21.
Galów, Skotniki Małe, Skotniki Duże, Szczaworyż
Ulice: Grotta, Ceglana, Nadole, Morelowa, Orzechowa, Jaśminowa, Klonowa, Wiosenna, Kard. Wyszyńskiego, Jabłoniowa, Armii Ludowej, Kazimierza Wielkiego.

JABŁOŃSKA JOANNA

os. Sikorskiego bloki: 23,25
Bilczów, Budzyń, Kawczyce, Żerniki Górne
Ulice: Ogrodowa, Reymonta,Stawowa, Mała,Niwa,Królowej Jadwigii, Grunwaldzka, Skałki, Jagiellońska, Hołdu Pruskiego,Źródlana, Krótka, Plac Zwycięstwa

ŻMUDA-DĄBROŚ AGATA

Kolonia Górka pawilon 6
Zbludowice
Ulice: Ceglana, Dworska, Korczyńska, Krakowska, Leśna, Owczarska, Rehabilitacyjna (domy), Sosnowa, Starkiewicza, Strażacka, Świętokrzyska, Wiślicka, Wiśniowa, Zdrojowa, Zielona.
Młyńska, Siesławska, Jasna, Promyk, Złota, Tęczowa, Witosa, Zachodnia, Kilińskiego, Kościuszki, Batorego, Wrzosowa.

 

Pokój nr 5 - tel. 41 370 51 31:

CIEPLIŃSKI RADOSLAW

os. Piłsudskiego
bloki: 6,8,9,10,11,12,13
Łagiewniki, Bronina, Podgaje, Kotki

URBAN RENATA

os. Piłsudskiego bloki: 1,1a,1b,2,3,4,5
Mikułowice, Nowy Folwark

 

Pokój nr 13 - tel. 41 370 51 13:

KOCJAN TERESA

os. Gen. Andersa bloki: 1 do 7.
Elżbiecin, Słabkowice, Zbrodzice, Skorzów, Zwierzyniec
Ulice: Boczna

SOŁTYSIAK GRAŻYNA

os. Legionów Polskich bloki: 1 do 7
Kostki Małe i Duże, Oleszki, Wolica, Chotelek
Ulice: Wojska Polskiego, Mikułowicka, Działkowicza, Szarych Szeregów, Gwardii Ludowej, Gaik, Wspólna, Szaniecka, Zacisze, Poprzeczna.

NOWAK MONIKA

os. Sikorskiego bloki: 13,14,15,16,17
Radzanów, Olganów, Młyny, Kameduły
Ulice: Piekarska, Plac Targowy, Targowa.

 

Pokój nr 15 - tel. 41 370 51 15:

WOŁCZYŃSKA DANUTA

os. Pułaskiego bloki: 1 do 10
Siesławice, Wełecz,
Ulice: 1-go Maja, Bajkowa, Słoneczna, K.Jamroz, Kasztanowa, Topolowa, Ładna, C.K.Norwida, Brykowskiego.

TOKARZ AGATA

os. Sikorskiego bloki: 22,24.
os. Kościuszki bloki: 1 do 13.
Błoniec, Nowa Wieś, Janina, Ruczynów

 

Pokój nr 16 - tel. 41 370 51 16:

DYBKA MARZENA

Kolonia Górka 3,4,7
Służów, Palonki
Ulice: Objazdowa, Łagiewnicka,Partyzantów,  Dmowskiego, Szydłowska, Zielona, Rehabilitacyjna bloki

 

Pokój nr 22 - tel. 41 370 51 22:

BŁASZCZYK KRYSTYNA

os. Świerczewskiego
bloki: 1 do 16.
Owczary, Pęczelice

WĘŻOWICZ BARBARA

os. Leszka Czarnego
Dobrowoda, Baranów, Gadawa, Szaniec
Ulice: Mickiewicza, Kopernika, Uchnasta, Kusocińskiego, kwiatowa, Chopina, Wieniawskiego, Waryńskiego, Rokosza, Lipowa, Sole.

 

Pokój nr 24 - tel. 41 370 51 24:

GWADERA BEATA

Biniątki, Kołaczkowice
Ulice: Boh. Warszawy, Bat. Chłopskich, Polna, Konopnickiej, Orzeszkowej, Różana, Dąbrowskiej, Sienkiewicza, Korczaka, Kochanowskiego, Reja, Staszica, Sądowa, Słowackiego, Dygasińskiego, Prusa, Armii Krajowej, Spacerowa, Moniuszki, Boh. Westerplatte, 12-go Stycznia, Jodłowa, Broniewskiego.

BERNAT ANNA

os. Sikorskiego bloki: 1,2,3,5,6,7,10,11,18,19
Widuchowa, Las Winiarski
Ulice: Langiewicza, Żeromskiego, Ppk-ka Srogiego, Widuchowska, Pawia, Sezamkowa